Robótki manualne gniezno

  Robótki ręczne

  Kiedy byłam mała zamieszkiwałam w kolosalnym, prawie stumetrowym, mieszkaniu w zapuszczonej kamienicy w jednej z najgorszych dzielnic Katowic. Były w tym miejscu dwa piece, do których rodzice typowo dokładali węgla. Nieraz im się nie udało tego uczynić na czas. Wtenczas matka otwierała piekarnik i to on nagrzewał mieszkanie, a właściwie kuchnię po to, żeby mi i mojemu rodzeństwu było ciepło, gdy wybieraliśmy się do szkoły. 
  W kuchni zawsze leżały druty do robienia swetrów. Robótki manualne to był konik mojej mamy. Posiadałam wiele swetrów, którymi chwaliłam się przed koleżankami w podstawówce. Robótki ręczne były tym, czego stale matce zazdrościłam. Pragnęłam tak jak ona potrafić kreować takie cudeńka.
  Niedawno moja matka wyrzuciła swoje druty. Robótki manualne postulują wydajnych rąk, a moją matkę bolą stawy. Ja miałam swoją przygodę z robieniem swetrów, niemniej jednak prędko mi przeszło – nie wychodziło mi to tak ładnie jak rodzicielce. Szkoda.


  Możliwość komentowania jest wyłączona.

  Poznańskie wesele Poznańskie wesela znane są z tego, że zabawy trwają do białego rana. Tańce, hulanki, swawole... Tak to można w skrócie podsumować. Według mnie podstawą takiej zabawy jest...dobry zespół. Bez tego cała impreza na pewno nie będzie taka udana. Jeżeli poszukujecie kogoś odpowiedniego dla siebie to zdajcie się na opinię innych, którzy już urządzali jakąś imprezę okolicznościową. Lub poszukajcie w internecie odpowiednich ludzi, którzy będą dla Was grać. Zespół weselny Poznań? I to niejeden, a kilkadziesiąt odpowiedzi znajdziemy w Google na to hasło. Jest to zespół złożony na ogół z dwóch lub trzech, czterech osób, które grają najpopularniejsze szlagiery, które obowiązują na każdej zabawie weselnej. Ale nie tylko. Również najpopularniejsze piosenki, które rządzą obecnie na listach przebojów znajdują się w repertuarze tych zespołów. Tak więc będziecie mieli wspomnienie starych, dobrych czasów z nutką nowoczesności i współczesności. W Poznaniu znajdziecie odpowiedni zespół dla siebie, który uprzyjemni Waszą zabawę. sitemap