Tresura czworonogów pułtusk

  Ochroniony pies

  Jestem szczęśliwym posiadaczem najlepszego czworonoga na ziemi. Mój pies, mój najlepszy kompan, jest ze mną już od dobrych pięciu lat. Znalazłem go w lesie podczas zbierania grzybów. Spacerując pośród drzew usłyszałem bolesne popiskiwania. Jak się okazało, dochodziły one z kartonu zakamuflowanego w krzewach. Ktoś w ten sposób pozbył się małego szczeniaka. Bez wahania wziąłem go ze sobą. Podstawowym zamysłem było oddanie go do schroniska, aczkolwiek po kilku dniach spędzonych razem przyznałem, że nawet najlepsza tresura czworonogów nie zrobiła by z przeciętnego zwierzaka lepszego psa od niego.
  W zamian za uchowane życie, psina odwdzięczyła mi się bezwarunkową czułością a także przywiązaniem. Z nikim nie spędzam więcej czasu aniżeli z nim a równocześnie nic mi nie dostarcza większej uciechy w życiu niż ten czworonóg. Codzienne długie spacery to standard. Gdzie bądź jadę, czy to do rodziców, czy do przyjaciół, stale zabieram go ze sobą. Swoją drogą, nie pozwoliłby mi wyjść samemu.
  Do dziś nie potrafię pojąć, jak ktoś mógł go tak zupełnie bez serca potraktować.


  Możliwość komentowania jest wyłączona.

  Poznańskie wesele Poznańskie wesela znane są z tego, że zabawy trwają do białego rana. Tańce, hulanki, swawole... Tak to można w skrócie podsumować. Według mnie podstawą takiej zabawy jest...dobry zespół. Bez tego cała impreza na pewno nie będzie taka udana. Jeżeli poszukujecie kogoś odpowiedniego dla siebie to zdajcie się na opinię innych, którzy już urządzali jakąś imprezę okolicznościową. Lub poszukajcie w internecie odpowiednich ludzi, którzy będą dla Was grać. Zespół weselny Poznań? I to niejeden, a kilkadziesiąt odpowiedzi znajdziemy w Google na to hasło. Jest to zespół złożony na ogół z dwóch lub trzech, czterech osób, które grają najpopularniejsze szlagiery, które obowiązują na każdej zabawie weselnej. Ale nie tylko. Również najpopularniejsze piosenki, które rządzą obecnie na listach przebojów znajdują się w repertuarze tych zespołów. Tak więc będziecie mieli wspomnienie starych, dobrych czasów z nutką nowoczesności i współczesności. W Poznaniu znajdziecie odpowiedni zespół dla siebie, który uprzyjemni Waszą zabawę. sitemap